IT.UA - home page

Меню
Aside section

Технології та Інновації

PdM

PdM

Предиктивне (прогнозне) обслуговування обладнання застосовуються у випадках, коли рівень використання обладнання у виробничому ланцюжку оцінюється як високий, а вихід з ладу чи довготривала нефункціональність призводить до суттєвих фінансових втрат.

Интернет угроз

Интернет угроз

Деякі фахівці з кібербезпеки розшифровують абревіатуру «Інтернет речей» (IoT, Internet of Things) як Internet of Threats ("Інтернет загроз"). І для цього є підстави

OEE

OEE

OEE (overall equipment effectiveness, общая эффективность оборудования) — интегрированный показатель эффективности работы оборудования, предназначенный для контроля и повышения эффективности производства.

NFC

NFC

NFC (near field communication, коммуникация ближнего поля, ближняя бесконтактная связь) — технология беспроводной передачи данных малого радиуса действия, которая обеспечивает обмен данными между устройствами, находящимися на расстоянии около 10 сантиметров друг от друга.

Віртуальна реальність (VR)

Віртуальна реальність (VR)

Для створення віртуальної реальности тієї чи іншої міри вірогідності наразі використовуються найрізноманітніші технології, починаючи від "шлему" у вигляді коробки з розміщенним у ній смартфоном і завершуючи кімнатами й костюмами віртуальної реальності. У статті розглянуто типи VR, численні прилади і компоненти VR, проблеми уніфікації і неоднозначні фінансові перспективи впровадження технологій віртуальної реальності.

Інтернет речей (Internet of Things, IoT)

Інтернет речей (Internet of Things, IoT)

Інтернет речей - це мережа фізичних об'єктів, які мають вбудовані технології, що дозволяють здійснювати взаємодію з зовнішнім середовищем, передавати відомості про свій стан і приймати дані ззовні

Cloud solutions

Cloud solutions

Хмарні обчислення – це технологія розподіленої обробки даних, у якій обчислювальні ресурси і потужності надаються компанії як інтернет-сервіс

Доповнена, віртуальна та інші реальності

Доповнена, віртуальна та інші реальності

За минулі півстоліття, внаслідок вибухового розвитку інформаційих технологій, до іменника «реальність» почали додавати так багато різних прикметників, що саме час вводити термін «реальна реальність». Розібратись у термінології та нашвидку оцінити фінансові перспективи AR/VR допоможе ця стаття.

Big Data (Великі дані)

Big Data (Великі дані)

Великі дані (Big Data) — позначення структурированих и неструктурированих даних великих обсягів і значного розмаїття.

Доповнена реальність (AR)

Доповнена реальність (AR)

Тім Кук, генеральний директор компанії Apple, неодноразово заявляв, що AR сьогодні є найбільш перспективною технологією. За його словами, доповнена реальність – настільки ж грандіозна ідея, як і створення смартфону.

Get in touch

Отримати
нашу бізнес пропозицію
Отримати
нашу бізнес пропозицію
Заповнити форму