IT.UA - home page

Меню
Aside section
Повернутися до списку

Сертифіковані засоби захисту

При необхідності захисту відомостей, що становлять державну таємницю, або відносяться до охоронюваної у відповідністі до законодавства іншої інформації обмеженого доступу, застосовуються сторонні засоби захисту інформації, сертифіковані відповідною державною установою. На підставі програмно-апаратних комплексів будується захищена система, яка задовольняє державним стандартам захищеності того чи іншого класу.

Інформація, яка є власністю держави, або інформація з обмеженим доступом, щодо якої законом встановлено вимогу забезпечення захисту, повинна оброблятися в інформаційних, телекомунікаційних та інформаційно-телекомунікаційних системах із застосуванням комплексної системи захисту інформації, що має підтвердження відповідності. Підтвердження відповідності здійснюється за результатами державної експертизи в порядку, встановленому законодавством.

Порядок проведення державної експертизи комплексних систем захисту інформації в інформаційних, телекомунікаційних та інформаційно-телекомунікаційних системах і засобів технічного захисту інформації встановлюється Державною службою спеціального зв'язку та захисту інформації України.

Система IT-Enterprise успішно пройшла державну експертизу і отримала експертний висновок про відповідність реалізації технічних засобів захисту інформації вимогам державних органів з рівнем гарантій Г-2 коректності їх реалізації згідно з НД ТЗІ 2.5-004-99.

2022 року IT-Enterprise пройшла державну експертизу на відповідність реалізації технічних засобів захисту інформації вимогам державних органів з рівнем гарантій Г-3 коректності їх реалізації згідно з НД ТЗІ 2.5-004-99.

 

  • Попередня
  • наступна
Get in touch

Отримати
нашу бізнес пропозицію
Отримати
нашу бізнес пропозицію
Заповнити форму