IT.UA - home page

Меню
Aside section
Повернутися до списку

Ліцензійна політика

В Програмному комплексі підтримуються наступні типи ліцензування:

  • повна конкурентна клієнтська ліцензія;
  • іменна клієнтська ліцензія;
  • ліцензія на комплект;
  • конкурентна ліцензія на одиницю обладнання;
  • ліцензія на підключення AR-камери.

Повна конкурентна клієнтська ліцензія забезпечує можливість роботи будь-якого користувача (клієнта) з функціями усіх закуплених модулів Програмного комплексу. Доступ до функцій модулів Програмного комплексу для конкретного користувача (клієнта) обмежується адміністратором Програмного комплексу від Кінцевого користувача.

Обмеження по доступу до функцій модулів Програмного комплексу для кожного користувача (клієнта) не залежать від комп’ютера, з якого він підключився до Програмного комплексу.

Конкурентна клієнтська ліцензія передбачає обмеження кількості одночасно працюючих комп’ютерів користувачів (клієнтів) Кінцевого користувача з Програмним комплексом за кількістю закуплених Кінцевим користувачем конкурентних клієнтських ліцензій.

Іменна клієнтська ліцензія передбачає можливість роботи лише конкретного користувача (клієнта) з функціями модулів Програмного комплексу вказаних в ліцензійній карті.

Ліцензія на комплект передбачає можливість для всіх користувачів (клієнтів) використовувати відповідні модулі Програмного комплексу без обмеження кількості клієнтських ліцензій.

Користувач (клієнт) – співробітник Кінцевого користувача або Підприємства-Клієнта Кінцевого користувача, який має право використання Програмного комплексу.

Комп’ютер користувача (клієнта) – комп’ютер Кінцевого користувача або Підприємства-Клієнта Кінцевого користувача, на якому встановлена клієнтська складова Програмного комплексу.

Сервери – комп’ютери Кінцевого користувача, на яких встановлені серверні складові Програмного комплексу, необхідні для роботи клієнтських складових Програмного комплексу.

Клієнтська складова Програмного комплексу – складова Програмного комплексу, інстальована для роботи з Програмним комплексом на комп’ютер користувача (клієнта).

Серверні складові Програмного комплексу – складові Програмного комплексу, інстальовані для роботи Програмного комплексу на серверах (серверах бази даних та програм).

Параметр технологічний – інформація про стан чи властивість обладнання, що призначена для обробки за допомогою Програмного комплексу.

Конкурентна ліцензія на одиницю обладнання – передбачає обмеження кількості одночасно підключених до Програмного комплексу одиниць обладнання та обробки кількості технологічних параметрів, передбачених типом ліцензії. Типи ліцензії:

 

Тип ліцензії

Кількість технологічних параметрів

Base

0-10

Standard

11-50

Advanced

51-200

Extended

201-1000

Extended+

1000+

 

Ліцензія на підключення AR-камери – передбачає обмеження кількості одночасно підключених до Програмного комплексу одиниць AR-камер та обробки живих трансляцій.

 

  • Попередня
  • наступна
Get in touch

Отримати
нашу бізнес пропозицію
Отримати
нашу бізнес пропозицію
Заповнити форму