IT.UA - home page

Меню
Aside section
Повернутися до списку

Технічні вимоги

Для роботи системи IT-Enterprise потрібно сервер бази даних, один або кілька серверів додатків, а також клієнтські робочі місця.

Сервер бази даних — найпотужніший з серверів системи IT-Enterprise з найбільшим обсягом оперативної пам'яті і високопродуктивною і відмовостійкою дисковою підсистемою. У ньому необхідно використовувати від 2 до 4 багатоядерних процесорів, максимальний обсяг ОЗУ, швидкі диски або масив зберігання даних.

На серверах додатків виконуються всі розрахунки. Сервер цього типу повинен мати обсяг оперативної пам'яті від 6 до 12 Гб і високопродуктивну дискову підсистему. Рекомендується використовувати RAID-масив або налагоджену систему резервного копіювання всього сервера додатків. Для ефективної роботи досить використовувати 2 серверних багатоядерних процесора сучасної архітектури з частотою ядра від 2,0 ГГц. Сервери системи IT-Enterprise повинні виконувати тільки програмний код системи IT-Enterprise і відповідних компонент операційної системи. Будь-яке додаткове ПЗ на сервері веде до зниження швидкості обслуговування клієнтів.

Клієнтськими робочими місцями можуть бути будь-які сучасні пристрої — персональний комп'ютер, ноутбук, нетбук з ОС, сумісної з Microsoft Windows, тонкі робочі станції, iPad, iPhone, Windows- і Android-планшети, смартфони і будь-які інші пристрої, які функціонують в якості клієнта до сервісу терміналів або віртуальних робочих столів.

Вимоги до робочих станцій

CPU 2,5 ГГц і вище, RAM — 2 Гб і вище; монітор з роздільною здатністю не нижче 1280*1024 і вище, кольоровість 16 або 32 біт. Підтримувані ОС: Windows XP SP3, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10, Windows 2003R2/2008R2/20012. Мінімальні вимоги для роботи в режимі клієнта: Celeron 1,0ГГц, RAM 512 Мб, Windows XP SP3.

Вимоги до серверів БД і додатків

Рекомендується використовувати серверне обладнання, яке задовольняє наступним вимогам: багатоядерні процесори з підтримкою 64-розрядних команд, оперативна пам'ять з контролем парності і виправленням помилок; апаратний RAID-контролер; диски SAS 15k rpm; мережеві плати зі швидкістю роботи 1 Гб/с і вище.

Вимоги до мережі

Сервери додатків і БД повинні знаходитися в рамках однієї локальної мережі. Рекомендується зв'язок по каналу 1 Гб/с. Вимога до каналу між клієнтської робочої станцією і сервером додатків — будь-яке з'єднання, що забезпечує взаємодію по протоколу TCP.

З боку клієнта необхідно 128 Кб/с, рекомендовано з'єднання зі швидкістю 512 Кб/с і вище (мінімально — 56 кб/с). З боку сервера додатків для одночасної роботи до 25 клієнтів необхідний канал з пропускною спроможністю 1 Мб/с.

  • Попередня
  • наступна
Get in touch

Отримати
нашу бізнес пропозицію
Отримати
нашу бізнес пропозицію
Заповнити форму