IT.UA - home page

Меню
Aside section
Повернутися до списку

Середовище виконання

IT-Enterprise підтримує дві серверні платформи: Microsoft SQL Server 2016 і Oracle Database 12.1.0.2. Будучи безумовним лідером серед СУБД на платформі Windows, Microsoft SQL Server 2016 має гарну захищеність, масштабованість і простоту освоєння. Важливим фактором поширення цього сервера СУБД є його невисока вартість і тісна інтеграція з Microsoft Windows Server Standard. З огляду на всі фактори, дану платформу можна рекомендувати для абсолютної більшості промислових підприємств.

Сервер СУБД Oracle Database 12.1.0.2 працює на численних апаратних і програмних платформах і має відмінну масштабованість і надійність. Дану СУБД можна рекомендувати тим промисловим підприємствам, які мають кваліфікований обслуговуючий персонал, добре знайомі з технологіями фірми Oracle, а також готові нести значні фінансові витрати, при цьому пред'являють підвищені вимоги до надійності і продуктивності системи.

Клієнтськими робочими місцями можуть бути будь-які сучасні пристрої - персональний комп'ютер, ноутбук, нетбук з ОС, сумісної з Microsoft Windows, тонкі робочі станції, iPad, iPhone, Windows- і Android-планшети, смартфони і будь-які інші пристрої, які функціонують в якості клієнта до сервісу терміналів або віртуальних робочих столів.

Вимоги до системного ПЗ

Операційна система на сервері бази даних для Oracle Database 12.1.0.2 і MS SQL Server 2012/2008 - серверна ОС Microsoft Windows Server Standard і вище. Для локальних серверів додатків допускається використання Windows 10, Windows 8, Windows 7 і Windows Vista.

Вимоги до операційної системи робочих станцій - Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows Vista, а також Windows XP SP3. Крім того, допускається використання серверних ОС Windows Server.

Система IT-Enterprise має сертифікати «Windows 8 Compatible» і «Windows 7 Compatible», що є підтвердженням якості та надійності рішень.

Для роботи системи в Web-клієнті допускається використання будь-якого пристрою, що має доступ в Інтернет і сучасного браузера, що підтримує актуальні стандарти і технології обміну даними.

  • Попередня
  • наступна
Get in touch

Отримати
нашу бізнес пропозицію
Отримати
нашу бізнес пропозицію
Заповнити форму