IT.UA - home page

Меню
Aside section
Назад до Медіа

5-6 липня в головному офісі компанії Интерпайп відбулась 2-га конференція Industry 4.0

2018.06.26
Новини
5-6 липня в головному офісі компанії Интерпайп відбулась 2-га конференція Industry 4.0

Головною темою конференції постало питання: “Як вирівнятись та прискоритись в Industry 4.0?”. За 2 дні було проведено низку панельних дискусій и презентацій представниками Асоціації Підприємств Промислової Автоматизації України, Интерпайп, IDC-Ukraine, Siemens Ukraine та багатьох інших. Представники компанії IT-Enterprise Кирилл Костанецкий (Kirill Kostanetsky) та Ruslan Nazarenko також були серед доповідачів конференції, і розповіли про тенденції в ЕАМ-ТОіР та рішення Smart Factory та його переваги для кінцевих замовників.

Учасники та організатори конференції високо оцінили досягнення нашої компанії, а також успіхи нашого замовника - компанії Интерпайп. Говорячи про IT-Enterprise, на конференції відмітили те, що наші рішення вже мають досвід втілення на практиці, а також оцінили альянси з компаніями-стартапами та лідерами в області нових технологій, наприклад - Sensorama Lab. Интерпайп, в свою чергу, було названо першою серед промислових компаній України, яка демонструє справжній приклад (бенчмарк) одразу за декількома стратегічними напрямами розвитку Industry 4.0.

Щоб дізнатись більше про конференцію, а також відчути атмосферу найбільшої в Україні конференції руху Industry 4.0, пропонуємо переглянути це коротке відео та прочитати повний звіт за результатами конференції.

#ITEnterprise #Industry40

Новини