IT.UA - home page

Меню
Aside section
Повернутися до списку

Конструктор інтерфейсів

Комплексна ERP-система IT-Enterprise охоплює всі ключові аспекти управління сучасним підприємством і включає компоненти, що дозволяють підключатися до єдиної ІТ-інфраструктури з любо точки світу за допомогою мобільних пристроїв. Не дивлячись на широкий функціонал, система є відкритою, що дозволяє ІТ-спеціалістам відділів АСУ підприємств самостійно розвивати її функціонал і вдосконалювати її можливості.

Для зручності розробників на платформі IT-Enterprise створений і розвивається набір конструкторів, кожен з яких відповідає за свою функціональну область.

Конструктор інтерфейсів — це універсальний засіб створення інтерфейсів для аналізу і коригування даних. Конструктор інтерфейсів в IT-Enterprise являє собою платформу для розробки призначених для користувача інтерфейсів з багатими функціональними можливостями для побудови сучасних бізнес-додатків. Додатки, створені в конструкторі інтерфейсів, підтримуються всіма популярними браузерами та мобільними пристроями - як десктопними системами, так і смартфонами і планшетами різних виробників

Якщо раніше графічний інтерфейс користувача в IT-Enterprise ERP був значною перевагою і надавав користувачам десктопних бізнес-додатків зручний спосіб навігації за даними, представленим у вигляді складних віконних структур, то з поширенням мобільних пристроїв цей інтерфейс втратив свої переваги. Новий інтерфейс, створений для IT-Enterprise, відповідає сучасним стандартам, підтримує уніфікований спосіб відображення інформації на всіх мобільних платформах і забезпечує відмінне призначене для користувача взаємодія з системою.

Конструктор інтерфейсів в IT-Enterprise ERP дозволяє розробникам і програмістам відділів АСУ створювати виразні візуальні форми для аналізу інформації. Завдяки стандартизації підходів до відображення інформації знижуються витрати часу на проектування складних форм за рахунок виділення програмного ядра, яке візьме на себе рутинну роботу з відбору, відображенню і оновленню пов'язаних табличних даних.

За допомогою конструктора інтерфейсів зручно організовувати різні варіанти відображення даних, в тому числі виводити для перегляду таблиці з даними, розміщувати в одній формі дані з різних таблиць бази даних, а також створювати власні панелі кнопок.

Конструктор інтерфейсів дозволяє коригувати дані різних джерел в одній формі, переглядати PDF-файли, а також отримувати дані тільки за запитом, що скорочує навантаження на систему і покращує користувальницьке взаємодія з системою завдяки підвищенню швидкодії.

Конструктор інтерфейсів в IT-Enterprise ERP підтримує всі наявні системні технології: запити-звіти, види відображень, сортування і пошуки, конструювання екранів, ведення журналів коригувань і ін.

Система дашборда в IT-Enterprise ERP

Dashboard (дашборда) — візуальний елемент інтерфейсу, який відображає інформацію у вигляді таблиць, графіків, залежностей. Основне призначення дашборда в IT-Enterprise — надання можливостей по інтерактивному аналізу даних. До них відносяться згортання/розгортання даних, перегляд їх в різних розрізах; гнучка система фільтрів даних і можливість задавати періоди часу для аналізу; миттєвий перехід до більш детальним даними (drilldown); виклик інших інтерфейсів з передачею їм параметрів (що саме зафіксувати, по яким періодам викликати).

  • Попередня
  • наступна
Get in touch

Отримати
нашу бізнес пропозицію
Отримати
нашу бізнес пропозицію
Заповнити форму