IT.UA - home page

Меню
Aside section
Повернутися до списку

Конструктор запитів

Конструктор запитів дозволяє зрозумілою кінцевому користувачеві мові описати параметри довільної вибірки даних. У будь-якій точці системи користувач отримує витребувані дані відповідно до призначеними правами доступу. Прості звіти виходять декількома натисканнями клавіш миші. Для кваліфікованого користувача немає меж в складності звіту, який необхідно сформувати.

Конструктор вмонтований в усі режими роботи користувачів. Завдяки цьому підходу користувач може отримувати будь-яку нерегламентними вибірку інформації з бази даних у відповідності зі своїми правами доступу. В системі передбачені різні критерії вибірки інформації — за виразами над полями поточної таблиці, за виразами над полями пов'язаних таблиць, за обчисленими виразами, за результатами підзапитів. Всі раніше складені запити автоматично зберігаються в ієрархічному архіві і можуть бути повторно використані в параметризованих вигляді.

Для відсіву вже відібраних даних використовуються «швидкі фільтри». Над колонками даних в стандартному табличному поданні даних можна ввести будь-які значення або вирази в звичному синтаксисі Інтернет-пошуковиків (Google) — дані в таблиці будуть відфільтровані.

  • Попередня
  • наступна
Get in touch

Отримати
нашу бізнес пропозицію
Отримати
нашу бізнес пропозицію
Заповнити форму