IT.UA - home page

Меню
Aside section
Повернутися до списку

Управління бізнес-процесами

Для будь-якої компанії сьогодні важливо ефективне управління бізнес-процесами. Більшість підприємств проаналізували і оптимізували свої бізнес-процеси і так чи інакше вже автоматизували найбільш важливі ділянки своєї діяльності, починаючи від управління виробництвом і закінчуючи управлінням HR. У цих питаннях незамінним помічником виступає «Конструктор бізнес-процесів», вбудований в систему IT-Enterprise. З його допомогою можна легко побудувати і конфігурувати будь-який бізнес-процес.

Але сьогодні багатьом підприємствам вже недостатньо просто побудувати бізнес-процеси — прийшло усвідомлення, що ними потрібно ефективно управляти. Для управління всіма бізнес-процесами компанії, а також завданнями, кейсами та проектами призначений SmartManager. Застосування SmartManager відкриває розширені можливості BPM. Використовуючи SmartManager в комплексі з концепцією Business Process Management, ви отримуєте повнофункціональним рішенням для керованого на основі BPM підприємства. Застосування SmartManager дозволяє досягти повної керованості всіма завданнями і ресурсами компанії в одному додатку.

Документи, файли, посилання та інший електронний контент завжди знаходяться у вас під рукою завдяки SmartManager. Його можна швидко знайти і використовувати для вирішення поточних питань. Завдяки SmartManager ви завжди залишаєтеся на зв'язку і отримуєте доступ до необхідної інформації з будь-якого пристрою — ноутбука, планшета, телефону. Таким чином забезпечується оперативне управління командною роботою компанії. Засоби комунікації: чат, миттєві оповіщення, розсилка email на електронну пошту значно покращують якість комунікації та інформованість учасників команди.

Засоби аналізу даних дозволяють здійснювати моніторинг, диспетчеризацію та контроль всіх процесів, що відбуваються. Завдяки SmartManager ви завжди перебуваєте в курсі поточного стану справ, і можете вчасно і гнучко управляти змінами, оперативно реагуючи на події, що відбуваються. Всі ці аспекти дозволяють значно прискорити процес виконання завдань.

На підприємстві SmartManager може застосовуватися для управління найрізноманітнішими процесами:

  • Управління технічною підготовкою виробництва — за допомогою SmartManager виконується підготовка та узгодження всієї технічної документації.
  • Управління виробничими завданнями — видача та контроль виконання завдань у виробництві.
  • Управління контрактно-договірній діяльністю — включає весь цикл робіт від розробки проекту договору, всі передбачені фази його узгодження і подальше його покрокове виконання.
  • Управління проектами — повністю базується на завданнях SmartManager, з їх допомогою формуються, контролюються і виконуються оперативні роботи всередині проекту.

Повнофункціональний web-клієнт SmartManager володіє всім набором функцій і візуально дуже схожий на мобільний native-додаток: він такий же простий, і інтуїтивно зрозумілий будь-якому користувачеві. Тому будь-який співробітник компанії зможе легко почати працювати з SmartManager і швидко освоїти його можливості.

  • Попередня
  • наступна
Get in touch

Отримати
нашу бізнес пропозицію
Отримати
нашу бізнес пропозицію
Заповнити форму