IT.UA - home page

Меню
Aside section
Повернутися до списку

Корпоративна соцмережа Hubber

Для обміну інформацією між співробітниками підприємства, що працює під управлінням ERP-системи IT-Enterprise використовується комунікативна платформа Hubber. Основне призначення Hubber, як і будь-якої соціальної мережі, полягає в забезпеченні ефективної комунікації всередині компанії. В цілому, Hubber — універсальний засіб оперативного вирішення багатьох завдань управління підприємством з обміном повідомленнями в форматі соціальної мережі, з онлайн-інформуванням передплатників і миттєвої зворотним зв'язком.

Вам, як керівнику підрозділу, необхідно забезпечити миттєве оповіщення групи своїх підлеглих про ті чи інші розпорядження і швидко отримати від них відгук? Додаток Hubber забезпечує залучення в процес комунікації всіх співробітників, надає систему отримання миттєвих підказок, розпоряджень і повідомлень, незалежно від поточного місця розташування кожного співробітника і способу його підключення до соціальної мережі. Для підключення до Hubber досить мати доступ до інтернету. Отримувати і відправляти повідомлення можна з будь-якого пристрою — Hubber підтримує обмін повідомленнями як на базі стаціонарних систем, так і на базі мобільних пристроїв на платформах iOS і Android. Традиційно реагування на повідомлення в соціальних мережах відбувається оперативніше, ніж на повідомлення e-mail, а простота комунікації забезпечує максимально швидку реакцію учасників соціальної мережі на поширювані повідомлення.

Хочете завжди знати про важливі події, що відбуваються на підприємстві? Hubber допоможе Вам впоратися і з цим завданням. Корпоративна соціальна мережа об'єднує в єдину комунікаційну платформу співробітників підприємств, що входять в єдиний ланцюжок постачання (співробітники, постачальники, дилери, суміжники, замовники). Таким чином формується екстранет — закрите коло корпоративних комунікацій, взаємодія в якому відбувається в звичному для всіх форматі соціальної мережі.

Важлива особливість Hubber — орієнтація на роботу в середовищі сучасного динамічного підприємства, тому істотна частка джерел інформації в системі — НЕ персонал компанії, а ERP-система, оперативно зчитує інформацію з різних сенсорів пристроїв, підключених до IoT. ERP-система генерує потік повідомлень в форматі соціальної мережі, а персонал підприємства реагує на ці повідомлення запуском відповідних процедур, відповідно до прийнятих на підприємстві бізнес-процесами.

Де б Ви не знаходилися, завдяки Hubber Ви не пропустите інформацію про надходження на склад сировини або про випуск партії продукції.

  • Попередня
  • наступна
Get in touch

Отримати
нашу бізнес пропозицію
Отримати
нашу бізнес пропозицію
Заповнити форму