IT.UA - home page

Меню
Aside section
Назад до Медіа

В SmartTender (IT-Enterprise) відзначають відновлення активності українського бізнесу до рівня першої половини лютого

2022.07.26
Новини
Виробництво DGO та FMCG
Продажі
В SmartTender (IT-Enterprise) відзначають відновлення активності українського бізнесу до рівня першої половини лютого

Активність українського бізнесу щодо закупівель і продажів почала відновлюватися та в липні майже наблизилася до рівня першої половини лютого 2022 року. Про це свідчить статистика SmartTender.biz, найбільшого українського електронного торговельного майданчика (ЕТМ), на якому здійснюють закупівлі приватні компанії та, в розділі Prozorro, — державні установи. 

Так, згідно із відомостями SmartTender.biz, після 24 лютого 2022 року активність замовників з-поміж приватних компаній знизилась. Хтось відтермінував закупівлі або був змушений призупинити роботу. В середньому щоденна кількість активних комерційних закупівель на майданчику виглядала так:

  • лютий — 1 534 активних закупівлі на день (дані з 1 по 28 лютого 2022 року);
  • березень — 568;
  • квітень — 732;
  • травень — 987;
  • червень — 1 432.

У липні 2022 року зростання активності українського бізнесу на майданчику продовжилося, є стійка позитивна тенденція. 

З метою зробити електронні закупівлі ще більш зручними команда SmartTender.biz розширила залучення штучного інтелекту, створила інструмент SmartProcurement, і тепер алгоритми допомагають українським компаніям оперативно знаходити постачальників, які найбільше відповідають їхньому запиту. 

«У нас були напрацювання щодо нового рівня вдосконалень ще з кінця минулого року. Але тепер, під час повномасштабної війни, коли бізнес рятує діяльність і потребує найбільш ефективних рішень, наші алгоритми працюють на бізнес-спільноту», — відзначив Сергій Антонюк, керівник команди з адаптації нових клієнтів SmartTender.biz. 

В компанії прогнозують що до осені активність закупівель остаточно повернеться на рівень до 24 лютого 2022 року та стабілізується попри всі виклики війни. SmartTender.biz створений для того, аби забезпечувати взаємодію між організаторами торгів та їх учасниками.

SmartTender.biz — український електронний торговий майданчик (ЕТМ), призначений для організації державних та комерційних тендерів. Працює з 2013 року. Кількість зареєстрованих користувачів — понад 90 тисяч. 

SmartTender.biz є одним з офіційних майданчиків Prozorro, на якому проводяться публічні закупівлі. Засновником SmartTender.biz є українська компанія IT-Enterprise.

Новини
Виробництво DGO та FMCG
Продажі