IT.UA - home page

Меню
Aside section
Назад до Медіа

Сервіс з ШІ Anna Malу став одним з переможцев Sikorsky Challenge Ukraine 2024

2024.06.26
Новини
R&D
Сервіс з ШІ Anna Malу став одним з переможцев Sikorsky Challenge Ukraine 2024

Нещодавно в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся Міжнародний форум Штучний інтелект: глобальний вибір. Протягом двох днів учасники обговорювали останні тренди у сфері штучного інтелекту, спілкувалися з чатом GPT і презентували свої ідеї щодо застосування ШІ у сучасному світі. Серед учасників були науковці, міжнародні експерти, представники державної влади та бізнесу.

На Всеукраїнському конкурсі наукових робіт зі штучного інтелекту учасники з всієї України презентували свої наукові проєкти та дослідження в різних сферах застосування ШІ. Однією з головних подій форуму став конкурс стартап-проєктів у сфері ШІ, де було представлено 40 проєктів. До фіналу увійшли 20 проєктів, які пропонують інноваційні рішення для розвитку української економіки.

За результатами оцінювання членами міжнародного журі команда IT-Enterprise виборола третє місце у конкурсі Sikorsky Challenge Ukraine 2024 з сервісом Anna Malу. Проєкт отримав грошову винагороду в розмірі $1300 і сертифікат у фінал конкурсу Sikorsky Challenge Ukraine 2024.

Anna Maly — це сервіс із технологією ШІ. Він створений для аналізу потоку даних і для виявлення нетипових станів роботи обладнання за допомогою зчитування і інтерпретації інформації з індикаторів станків, вузлів, агрегатів, обладнання. Основне завдання Anna Maly у цифровізації виробничих процесів та оперативному виявленні можливих проблем у роботі обладнання ще на ранніх стадіях.

Anna Maly знижує ризик аварії. Вона як сигналізація незвичайних ситуацій. Зниження ризику виникнення простою обладнання полягає в тому, що Anna Maly попереджає про зміну в роботі обладнання, набагато раніше ніж то може виявити людина, а отже можна завчасно локалізувати дефект з мінімальними затратами почистити, виконати обтяжку, виконати змащення, замінити якісь окремі деталі, такі як підшипник тощо. Ризик виходу з ладу обладнання знижується суттєво, витрати на відновлення зменшуються в рази (до 90% в порівнянні з проєктом виконання робіт (ППР). 

«Ми витратили декілька років на створення платформи для розробки, що дозволило нам на цій основі швидко створювати нові продукти з ШІ високої якості. Ми залучали найбільш кваліфікованих фахівців зі значним досвідом методів роботи з алгоритмами штучного інтелекту, підкреслив Олег Щербатенко, засновник і CEO компанії IT-Enterprise. Шкода, що ми придумали Anna Maly лише у 2022 році, оскільки вона могла б врятувати Чорнобиль у 1986 році». 


Українська продуктова компанія IT-Enterprise рухає цифровізацію ключових компаній базових галузей України більш як 35 років.

Серед клієнтів компанії — Інтерпайп, ДТЕК, Нібулон, Roshen, МХП, АСТАРТА-Київ, Укрнафта, Лекхім, Укрексимбанк, Креди Агріколь Банк, Укрпошта, АПК-ІНВЕСТ, ПБГ Ковальська, Киівміськбуд, Фонд Повернись живим, Netpeak Group, Делта Спорт, Comfy та інші. На міжнародному ринку — Ducab Group (ОАЕ), Elsewedy Electric (Єгипет), PGA Electric (Румунія).

Засновник і СЕО компанії Олег Щербатенко є послідовним популяризатором рішень класу Industry 4.0 і Industry 5.0.

Новини
R&D