IT.UA - home page

Меню
Aside section
Назад до Медіа

IT-Enterprise продемонструвала кейс Baker Tilly х MASTER на шоурумі Своє.IT

2024.06.24
Новини
Бухгалтерія
IT-Enterprise продемонструвала кейс Baker Tilly х MASTER на шоурумі Своє.IT

У Києві відбувся шоурум програмного забезпечення, де відвідувачі тестували нові програми від українських розробників. У Своє.IT 2024 взяли участь понад 50 українських ІТ компаній-розробників програмного забезпечення, серед яких і Київ Цифровий, Дія, IT-Enterprise, Poster, MASTER:Бухгалтерія, YouControl, IT-Fin, SmartTender та інші.

На заході Своє.IT не лише демонстрували програми, а й обговорювали цифровізацію бізнесів в Україні та використання даних для прийняття своєчасних і креативних управлінських рішень. Особлива увага була приділена і інструментам електронної демократії, що дають можливість брати активну участь у громадських процесах, наприклад, голосувати за бюджет чи підписувати петиції. 

Цифровізація і бізнес

Партнер компанії IT-Enterprise Олексій Щербатенко підкреслив важливість цифровізації для всіх галузей економіки України, особливо в умовах економічної нестабільності. ІТ-рішення дозволяють максимально автоматизувати процеси на підприємствах, зменшити витрати, підвищити продуктивність й ефективно управляти бізнесом.

Він додав, що на третій рік повномасштабного вторгнення, в Україні не лише продовжують використовувати російський софт, а ще й активно купують його. За аналізом Prozorro на кінець квітня по ринку державних замовників за роки повномасштабної війни (з 2022 року) російський софт 1c/BAS куплено на 460 млн грн, в тому числі в цьому 2024 році за 4 місяці (з січня по квітень) куплено на 91 млн грн.

«Ані запроваджені санкції, ані війна, ані чисельні кібератаки на українську державну та комерційну інформаційну інфраструктуру не змотивували українські організації відмовитись від російських продуктів, попри те що вони загрожують їхній безпеці. Програма 1с/BAS продовжує використовуватися під новим брендом в Україні, хоча українські розробники створили досить ефективні рішення. Зокрема наша компанія IT-Enterprise має значний досвід у цифровізації фінансових, бухгалтерських, казначейських, МСФЗ напрямків на великих підприємствах і холдингах», зазначив Олексій Щербатенко, партнер із розвитку бізнесу групи компаній IT-Enterprise.

Він зауважив, що малому та середньому бізнесу необхідно сфокусуватися на українському продукті, як-от MASTER:Бухгалтерія, адже він простий, зрозумілий, якісний і головне надзвичайно ефективний.

Програмні продукти для МСБ

На Своє.ІТ 2024 говорили і про кращий досвід переходу на український софт. Важливою частиною події став виступ Юлія Гончаренко, керівниці підрозділу аутсорсингу бізнес-процесів для малого та середнього бізнесу Baker Tilly і Ірини Дехтярук, комерційної директорки MASTER. Експертки обговорювали те, якими темпами український бізнес відмовляється від російського програмного забезпечення, які виклики стоять перед компаніями та ті кроки, як розробники можуть полегшити цей перехід.

Команда Baker Tilly працює з програмним продуктом MASTER:Бухгалтерія зі своїми аутсорс клієнтами, тож їх досвід підтверджує: українська програма для бухгалтерії є найкращим рішенням для українських бізнесів. За словами Юлії Гончаренко, подія стала дійсно ключовою для представників IT-сфери. На думку спікерок, перехід на український софт є надважливим питанням сьогодення для України. 

«Багато компаній досі продовжують користуватися російським софтом з кількох причин: по-перше, це кошти. По-друге, певна інформація вже знаходиться на наявному софті та використовується в роботі, тож компанії не наважуються на перехід. Через страх затримок у роботі вони відкладають процес заміни. Плюс найбільший фактор це оновлення і підтримка російського софту локальними компаніями. І доки українські IT-гравці будуть утримувати россофт, доки ним будуть користуватися», зазначила Юлія Гончаренко, керівниця підрозділу аутсорсингу бізнес-процесів для малого та середнього бізнесу Baker Tilly.Українська продуктова компанія
IT-Enterprise рухає цифровізацію ключових компаній базових галузей України більш як 35 років.

Серед клієнтів компанії — Інтерпайп, ДТЕК, Нібулон, Roshen, МХП, АСТАРТА-Київ, Укрнафта, Лекхім, Укрексимбанк, Креди Агріколь Банк, Укрпошта, АПК-ІНВЕСТ, ПБГ Ковальська, Киівміськбуд, Фонд Повернись живим, Netpeak Group, Делта Спорт, Comfy та інші. На міжнародному ринку — Ducab Group (ОАЕ), Elsewedy Electric (Єгипет), PGA Electric (Румунія).

Засновник і СЕО компанії Олег Щербатенко є послідовним популяризатором рішень класу Industry 4.0 і Industry 5.0.

Новини
Бухгалтерія