IT.UA - home page

Меню
Aside section
Назад до Медіа

IT-Enterprise поділилася кейсами цифровізації м'ясопереробних компаній МХП, АПК-ІНВЕСТ, SMK Group, OPOS на форумі Зерно. Свині. М’ясо — 2024

2024.06.13
Новини
Агросектор і харчова промисловість
Виробництво
IT-Enterprise поділилася кейсами цифровізації м'ясопереробних компаній МХП, АПК-ІНВЕСТ, SMK Group, OPOS на форумі Зерно. Свині. М’ясо — 2024

12 червня 2024 року у Києві відбувся найбільший бізнес-форум Зерно. Свині. М’ясо — 2024. Ця подія об'єднала ключові сектори: IT, ритейлу та зернового бізнесу, свинарства та м'ясної промисловості. 

На форумі обговорювалися кілька проблем, зокрема, що чекати українському м'ясному ринку в майбутньому, як вирішити наслідки війни та запобігти втратам прибутків у сільському господарстві через блокування експорту зернових. 

Учасники заходу також розглянули питання, як збільшити додану вартість на понад 200% через міжгалузеву програму «Нове свинарство 2025», обговорювали альтернативи експорту зерна на користь свинарства, що дозволить розвивати цей сектор і зменшувати залежність від зовнішніх ринків зерна. Торкнулися питання щодо впровадження інноваційних технологій у свинарстві, а також можливостей для фінансування і інвестицій в цю галузь.

Одним із ключових моментів заходу став виступ Олексія Щербатенка, партнера із розвитку бізнесу групи компаній IT-Enterprise. Він поділився своїми баченнями щодо впровадження новітніх технологій для оптимізації та покращення бізнесу. Учасники отримали можливість ознайомитися з конкретними IT-інструментами, що допоможуть досягти цих цілей.

«Бізнесу потрібно управління процесами та ресурсами, ​а не тільки бухгалтерський облік та звітність»​, — коментує Олексій Щербатенко. І додає кейси сучасних інструментів цифрової трансформації м'ясної галузі: 

  • МХП, Виробництво м'ясопродуктів Бащинський™, Виробництво м'ясних напівфабрикатів Lehko™, Промислова кухня Arctic™​, Виробництво м’ясопродуктів «Skott Smeat»​ використовують управління закупівлями, платформа електронних торгів.
  • АПК-ІНВЕСТ впровадили єдині наскрізні бізнес-процеси управління для закупівель і фінансів у розподіленій структурі.
  • SMK Group вдосконалили бізнес-процеси формування, затвердження та аналізу бюджетів​​: бюджет руху грошових коштів Cash Flow (CF, бюджет доходів і витрат Profit and Loss (PL), а також бізнес-процеси консолідації бюджету та фактичного виконання для бізнес-юнітів​ і концепт управління закупівлями​.
  • OPOS працює у комплексному проєкті з управління запасами (WMS)​, планування й облік​, бухгалтерський та податковий облік​, управління фінансами, персонал і заробітна плата​.

За вагомий внесок в обговоренні актуальних аспектів розвитку галузі Олексій Щербатенко отримав звання Найкращий спікер форуму. Окрім цього, компанія IT-Enterprise була відзначена титулом Бездоганний партнер 2024. Голосування відбувалося у форматі онлайн у телеграм-каналі, де компанія здобула перемогу зі значним відривом. Це свідчить про її визнання лідерства в галузі IT технологій та підтверджує значущість та успішність у співпраці з агропромисловими гігантами.

Бізнес-форум Зерно. Свині. М’ясо — 2024 став майданчиком обміну досвідом і новітніми розробками для тих, хто цікавиться перспективами українського агробізнесу і бажає змінити майбутнє свого бізнесу на краще.Українська продуктова компанія IT-Enterprise рухає цифровізацію ключових компаній базових галузей України більш як 35 років.

Серед клієнтів компанії — ІНТЕРПАЙ, ДТЕК, НіІБУЛОН, Roshen, МХП, АСТАРТА-Київ, Укрнафта, Лекхім, Укрексимбанк, Креди Агріколь Банк, Укрпошта, АПК-ІНВЕСТ, ПБГ Ковальська, Киівміськбуд, Фонд Повернись живим, Netpeak Group, Делта Спорт, Comfy та інші. На міжнародному ринку — Ducab Group (ОАЕ), Elsewedy Electric (Єгипет), PGA Electric (Румунія).

Засновник і СЕО компанії Олег Щербатенко є послідовним популяризатором рішень класу Industry 4.0 і Industry 5.0.

Новини
Агросектор і харчова промисловість
Виробництво