IT.UA - home page

Меню
Aside section
Назад до Медіа

IT-Enterprise підтримала Літню школу AI for Defence із розвитку штучного інтелекту

2024.07.10
Новини
R&D
IT-Enterprise підтримала Літню школу AI for Defence із розвитку штучного інтелекту

Компанія IT-Enterprise спільно з іншими партнерами підтримала Літню школу AI-2024 — «AI for Defence: Drones, Security, and Disinformation». До заходу долучилися понад 600 учасників з різних куточків України, серед яких молоді талановиті інженери та інноватори, які можуть створити ефективні технології, що допоможуть зберегти життя тисячам українським захисникам. 

Учасники у межах школи відвідували лекції, майстер-класи та практичні заняття, в ході яких навчалися застосовувати штучний інтелект у сфері оборони, розробляли інноваційні рішення для захисту країни.

«Наша команда рада сприяти розвитку технологічної освіти, щоб наближати перемогу. Ми плануємо розширювати застосування рішень ШІ, оскільки українська молодь проявляє велику зацікавленість до оборонних технологій», зауважив Олег Щербатенко, засновник і CEO IT-Enterprise

Лекторами на цьому заході виступили провідні експерти з бізнесу, освіти та державного сектору. Студенти вивчили технології автоматичного наведення безпілотників, розробили способи маскування їх від радарів, отримали практичні знання, як зібрати FPV-дрони. Також вивчили як інтегрувати штучний інтелект в роботів, щоб ефективно виконувати  бойові завдання. Окремий напрям школи боротьба з дезінформацією та ворожими ІПСО.

«Штучний інтелект може стати ключем до перемоги України у війні. Сьогодні ШІ вже активно застосовується на полі бою, за його допомогою знаходяться ворожі об’єкти, знищується російська техніка, розміновуються українські території. Якщо росіяни мобілізовують мільйони людей на масові штурми, Україна мобілізує технології. Сьогодні IT-Enterprise продовжує працювати над створенням інноваційних IT-продуктів. Головна мета нашої команди підтримати українську економіку, армію та зберегти незалежність країни», наголосив Олег Щербатенко

Фінальним етапом заходу стало проведення Хакатону, де студенти могли демонструвати свої власні оборонні технології. Серед них був робот-камікадзе, система для збивання ворожих дронів, браслет з голосовим АІ-помічником для надання медичної допомоги у бойових умовах та інші рішення. 

Літня школа організована Мінцифрою спільно з КПІ ім. Ігоря Сікорського, Львівською політехнікою, ХНУРЕ у співпраці з Кіберполіцією, OSINT-агенцією Molfar і компаніями Osavul та IT-Enterprise.Українська продуктова компанія
IT-Enterprise рухає цифровізацію ключових компаній базових галузей України більш як 35 років.

Серед клієнтів компанії — Інтерпайп, ДТЕК, Нібулон, Roshen, МХП, АСТАРТА-Київ, Укрнафта, Лекхім, Укрексимбанк, Креди Агріколь Банк, Укрпошта, АПК-ІНВЕСТ, ПБГ Ковальська, Киівміськбуд, Фонд Повернись живим, Netpeak Group, Делта Спорт, Comfy та інші. На міжнародному ринку — Ducab Group (ОАЕ), Elsewedy Electric (Єгипет), PGA Electric (Румунія).

Засновник і СЕО компанії Олег Щербатенко є послідовним популяризатором рішень класу Industry 4.0 і Industry 5.0.

Новини
R&D