IT.UA - home page

Меню
Aside section
Назад до Медіа

Команди IT-Enterprise і «НІБУЛОН» домовилися про подальшу співпрацю з метою всебічної оптимізації та цифровізації бізнесу агроекспортера

2023.11.16
Новини
Агросектор і харчова промисловість
R&D
Команди IT-Enterprise і «НІБУЛОН» домовилися про подальшу співпрацю з метою всебічної оптимізації та цифровізації бізнесу агроекспортера

Йдеться про масштабний проєкт оновлення та розширення функціонала ERP-системи — рішення, яке має пов’язати в єдину цифрову екосистему всі бізнес-процеси агрогіганта так само як інфраструктура «НІБУЛОНу» пов’язує агровиробників із глобальним ринком.

«НІБУЛОН» співпрацює з IT-Enterprise з 2014 року і зараз розпочинає новий етап руху до всебічної цифровізації. Це передбачає оновлення платформи IT-Enterprise та розширення функціонала з метою охопити чотири ключові напрями діяльності компанії: торгівля, логістика, елеватори, агровиробництво. У планах партнерів оновлення до актуальної версії платформи IT-Enterprise та подальше розширення функціонала системи. 

Актуалізація версії no/low-code платформи IT-Enterprise дозволить повною мірою скористатися перевагами сучасного рішення, яке акумулювало в собі найкращий світовий досвід і практики українського бізнесу. Окрім технологічного оновлення передбачено перенесення всіх наявних даних та налаштованих бізнес-процесів, а також інтеграцію власних програмних напрацювань, здійснених IT-командою «НІБУЛОНу» самостійно протягом останніх дев’яти років експлуатації рішення. Це дозволить надалі історично нерозривно вести діяльність в єдиній ERP-системі.

Оновлення платформи IT-Enterprise також створить умови для впровадження нових блоків для покращення аналізу та якості управлінських рішень. Повний перелік проєктів, а також глибина цифровізації будуть уточнені на початку 2024 року за фактом детального аналізу. 

«Ми пишаємося стратегічним партнерством з командою «НІБУЛОНу», адже впровадження нових сучасних рішень у роботу компанії позитивно впливає на галузь у цілому. Ми з колегами зацікавлені внести в розпочаті проєкти свої найкращі напрацювання, інноваційні рішення, свою більше ніж 35-річну експертизу з цифрової трансформації, адже все, що робить сильнішим «НІБУЛОН», робить сильнішою економіку країни. Сьогодні це має особливе значення», — переконаний Олег Щербатенко, засновник та СЕО IT-Enterprise.

«Виклики війни суттєво вплинули на конкурентоздатність українського агровиробництва. Зростання виробничих та логістичних витрат зумовлює значне падіння рентабельності та провокує аграріїв до змін у технологіях або відмови від обробітку землі. Це ставить під загрозу врожай наступного року та ще більше поглиблює кризу. Зараз, коли нам вдалося стабілізувати бізнес, лідерство «НІБУЛОНу» та наша відповідальність перед аграріями полягає в тому, аби коштом підвищення власної ефективності створити для них такі умови співпраці, які б могли повернути галузі конкурентоздатність», — зазначає Андрій Вадатурський, СЕО «НІБУЛОН». 

Цілями цифровізації в «НІБУЛОНі» вважають значне підвищення ефективності підприємства, що з огляду на галузеутворюючу роль компанії здатне вплинути на позиції українських агровиробників у світі. У компанії розраховують, що цифрові технології дозволять повною мірою розкрити потенціал співробітників, надавши їм інструменти для ухвалення якісних управлінських рішень, швидше та гнучкіше реагувати на зміни, збільшити продуктивність.

«За 9 років співпраці «НІБУЛОНу» з IT-Enterprise користувачами системи стали 1500 співробітників. Були впроваджені програмні рішення з бухгалтерського і податкового обліку, ​регламентованої звітності за МСФЗ​, фінансів, контрактно-договірного обліку, управління закупівлями, управління персоналом тощо, які згодом успішно розвивали і вдосконалювали наші фахівці, — розповідає Микола Рясько, ІТ-директор «НІБУЛОНу». — Зараз, коли наші потреби в цифровізації стали охоплювати ширше коло бізнес-завдань, ми знову зупинили свій вибір на системі українського виробництва. Це потужне цифрове рішення, яке допоможе нам забезпечити транспарентність даних та аналітики, потрібних для швидкого ухвалення якісних управлінських рішень».

«НІБУЛОН» — лідер ринку зернового експорту України, найбільший оператор елеваторних потужностей з об’ємом одночасного зберігання 2,04 млн тонн та один із провідних українських виробників сільськогосподарської продукції із земельним банком понад 76 тис. га. Протягом 30 років компанія інвестувала 2,3 млрд доларів США у створення потужної логістичної інфраструктури, яка дозволяє поєднувати локальних агровиробників із глобальним ринком.  

«НІБУЛОН» — власник найбільшого в країні флоту, побудованого на власній верфі, до складу якого входять 83 одиниці барж, буксирів, плавкранів та днопоглиблювальної техніки. Компанія відродила річкове судноплавство та суднобудування в Україні, створивши умови для розвитку всієї агропромислової галузі коштом значного зменшення логістичних витрат. 

Останні інвестиції компанії включають новий перевантажувальний термінал «Бессарабської» філії в Ізмаїлі, який зведено на основі досвіду будівництва понад 13 річкових портів на міжнародному внутрішньому водному шляху Е-40  українських річках Дніпро та Південний Буг. Маючи пропускну спроможність 300 000 тонн на місяць, термінал сприяє експорту додаткових 2 млн тонн зерна на рік в умовах нестабільної роботи чорноморських портів.

Новини
Агросектор і харчова промисловість
R&D