IT.UA - home page

Меню
Aside section
Назад до Медіа

Команда IT-Enterprise випустила програму бухгалтерського обліку для малого та середнього бізнесу

2017.09.12
Новини
Бухгалтерія
Команда IT-Enterprise випустила програму бухгалтерського обліку для малого та середнього бізнесу

Українська корпорація IT-Enterprise випустила новий програмний продукт для бухгалтерського обліку MASTER:Бухгалтерія. Рішення створено спеціально для підприємств малого та середнього бізнесу.

Корпорація IT-Enterprise уже 30 років запроваджує системи управління підприємствами, відома роботою з великими підприємствами по проектах реінжинірингу та автоматизації всіх процесів – від фінансового та бухгалтерського обліку до закупівель і виробництва.

“На українському ринку до сьогодні не існувало зручного й простого програмного забезпечення для ведення бухобліку МСБ. Саме тому ми й розробили MASTER:Бухгалтерію. Цей сервіс відповідає вимогам українського ринку, він простий у використанні, підходить компаніям різного профілю. Цю програму може використовувати і фермерське господарство, і автомайстерня, і салон краси. Все просто: будь-яку операцію можна здійснити у два кліки”, - коментує Марія Галелюка, керівник проекту MASTER:Бухгалтерія.

MASTER:Бухгалтерія розроблена для українського ринку, а її функціонал охоплює всі види операцій на підприємствах малого та середнього бізнесу. Програма передбачає роботу з усіма системами оподаткування, в ній можна одночасно вести облік діяльності необмеженої кількості юридичних осіб.

Сервіс буде корисний бухгалтерам малих та середніх підприємств, власникам бізнесу. Перенести дані з інших систем легко, почати роботу - просто. Компанія проводить навчання для нових користувачів програми. За оголошеннями та оновленнями слідкуйте на фейсбук сторінці MASTER:Бухгалтерія .

Щоб стати користувачем MASTER:Бухгалтерія, зайдіть на сайт продукту, оберіть тарифний план та замовте пробну версію програми. Можна також звернутися за телефоном у службу підтримки: +38 (044) 333 444 7.

Новини
Бухгалтерія