Главная
О компании
Новости
Продукты
сервисы
Вертикальные решения
Клиенты
Услуги
Контакты
Новости

Архив новостей

Подписаться на новости

Мероприятия
  Новости
Новости
IT-Enterprise продемонструвала на Київському Міжнародному Економічному Форумі технології Industry 4.0 05.10.2017

IT-Enterprise продемонструвала на Київському Міжнародному Економічному Форумі технології Industry 4.0

IT-Enterprise представила стенд на Київському Міжнародному Економічному Форумі з презентацією цифрової трансформації підприємств Industry 4.0.

Стенд присвячений Smart Factory, Smart EAM, APS, MES, IIoT - рішенням, які допомагають модернізувати бізнес, керувати та контролювати обладнанням,збільшувати рентабельність та пропускну здатність виробництва, і т.п.На стенді можна подивитись реалізацію Industry 4.0 на прикладі простого виробничого процесу – замовити виготовлення старовинної монети – срібника Володимира чи Ярослава – із вашим ім`ям на ній. А потім, звичайно, забрати цей сувенір, вироблений на ваших очах, собі на згадку. У ході виготовлення монети можна слідкувати за виробничим процесом на моніторі та керувати ним.

Ми показуємо гостям:
- Як працює обладнання, об`єднане у єдину ефективну екосистему
- Як керувати виробничим обладнанням з будь-якої точки світу з мобільного телефону чи планшету.У перший день Форуму роботу системи Industry 4.0 від IT-Enterprise оцінив прем`єр-міністр України Володимир Гройсман.Київський Міжнародний Економічний Форум (KMEF) – масштабна міжнародна подія, яка збирає інноваторів, візіонерів – тих, хто творить майбутнє країни та формує новітню історію її економічного розвитку.
Все новости
Подписаться на новости

Информационные Технологии
© 2017 Все права защищены.
Создание сайта
Создание сайта
Создание сайта
cms, управление сайтом
конкурс векторной графики
Карта сайта      Схема проезда      Послать письмо      Телефон      Вакансии      Подписаться на новости      RSS      Узнать больше